کمپ های آموزشی (بخش اول)

20 خرداد 1396
نویسنده :  

کمپ های تابستانی در کانادا

شهرداری تورنتو برنامه های زیادی از جمله کمپ های تابستانی برای کودکان و نوجوانان اجرا می کند. این روزها والدین به دنبال جایی با قیمت مناسب برای بچه های خود هستند که بتوانند اوقات فراغت مفید و شادی را در ایام تایستان تجربه کنند. در ادامه با 25 کمپ تابستانی تورنتو شامل کمپ های عمومی، ورزشی، هنری، تخصصی مربوط به یک رشته خاص آشنا می شوید:

1-کمپ های عمومی (General):

شهر تورنتو صدها کمپ سرگرم کننده و مقرون به صرفه برای همه با هر بودجه مالی در مناطق مختلف دارد، که شامل کمپ ماجراجویی، موزه، هنری، بازی و فعالیت است.
Toronto.ca

2-کمپ دانشگاه تورنتو:

کمپ های دانشگاه تورنتو که بسیار آموزنده هستند در قسمت دانشکده تربیت بدنی اجرا می شوند. علاوه بر کمپ های ورزشی، کمپ های انیمیشن سازی و stop motion نیزبرگزار می شود. هزینه این کمپ ها با توجه به نوع کمپ متفاوت است.
kpe.utoronto.ca

3-کمپ های دانشگاه  Upper Canada(UCC):

کمپ های این دانشگاه (Upper Canada) شامل سالن تئاتر، استخر، سالن های ورزشی، زمین های تنیس، کمپ های علمی و رهبری است. رده سنی 4 تا 16 سال می توانند دراین کمپ ها ثبت نام کنند. شهریه ثبت نام از هفته ای 400 دلار شروع می شود.
ucc.on.ca

4-کمپ هایی در سراسر انتاریو (YMCA):

کمپ YMCA در 50 منطقه متفاوت برگزار می شود که برای پذیرش محل مناسب برای فرزند خود (4-16 ساله) می توانید از دفترچه راهنمای این کمپ ها استفاده کنید. در این کمپ همه نوع فعالیت (ورزشی، هنری و غیره) با قیمت های متفاوت وجود دارد.
daycamp.ymcagta.org

5-کمپ های Harbourfront Center:

این کمپ جهت پرورش خلاقیت در بچه ها برگزار می شود، که برای رده سنی 4 تا 15 ساله است. زمان برگزاری از تاریخ 1 جولای تا 1 سپتامبر و شروع قیمت از هفته ای 250 دلار می باشد.
harbourfrontcentre.com

6-کمپ ماجراجویی یک هفته ای (Sprouts):

این کمپ ویژه ماجراجویی یک هفته ای با برنامه های علوم ماورائی، Pirate Academy، پارک ژوراسیک و مسابقات هیجان انگیز، برای کودکان 4 تا 11 ساله است. قیمت آن از هفته ای 400 دلار آغاز می شود.
sproutskids.ca

7-کمپ فوتبال (Cherry Beach Soccer Club):

این کمپ دخترانه و پسرانه فوتبال همه روزه برای رده سنی 6 تا 28 سال برگزار می شود. که شامل برنامه های آموزشی فوتبال در زمین های ورزشی رو باز می باشد. کمپ های دیگری نیز در سطح پیشرفته برای رشته های ورزشی دیگر مثل بیس بال وجود دارد.
cherrybeachsoccer.ca

8-کمپ سرگرمی های خیابانی Evolve:

این کمپ شامل بازی های Skate  board، Scooter و BMX است که برای رده سنی 6 تا 15 سال در پارک های سراسر شهر برگزار می شود.
evolvecamps.com

9-کمپ دوستداران اسکیت (Impact Skate):

در این کمپ که در منطقه East York Skatepark قرار دارد به بچه ها فرهنگ صحیح اسکیت سواری در تمامی سطوح ابتدایی تا پیشرفته را آموزش می دهند. علاوه بر اسکیت، شنا و قایق سواری نیز آموزش داده می شود.
impactskateclub.com

10-کمپ ورزش های مختلف (Jack of Sports):

این کمپ شعب مختلف در سرار شهر دارد. فعالیت های این کمپ شامل شنا، گلف، دوچرخه سواری، موسیقی، کوهنوردی و هنر می باشد برای کودکان 4 تا 13 ساله می باشد. و قیمت ها از هفته ای 220 دلار شروع می شوند.
jackofsports.com

11- کمپ های تنیس و اسکواش (Mayfair):

این کمپ شامل فعالیت های شنا، تنیس، اسکواش و ورزش های عمومی در مناطق Lakeshore، North York و Markham برای دخترها و پسرهای 4 تا 17 ساله است. قیمت ها ازهفته ای 400 دلار شروع می شود.
mayfairclubs.com

12-کمپ فوتبال آمریکایی (Super Elite Football):

زمان برگزاری این کمپ از تاریخ 10 تا 14 جولای در مجتمع Aurora Family Leisure Complex درمقطع راهنمایی برای دختران و پسران می باشد که تمرکزش بر روی فوتبال آمریکایی، پرتاب توپ، مهارت‌های کار گروهی، رهبری و ورزش بدون برخورد را است.
superelitefootball.com

13-کمپ ورزش و زندگی سالم TAC:

این کمپ بطور تمام روز و نیمه روز برای بازی فوتبال، بسکتبال و تنیس و همچنین آموزش فنون رزمی، روبوتیک و رقص برگزار می شود. شروع آن انتهای ماه جون است که  شامل برنامه وعده غذایی سالم و مغزی است. رده سنی 6 تا 12 سال پذیرفته می شود.
tacsports.ca

ادامه دارد (اینجا)

علی مهرکیش (مربی و منتور کسب و کارهای نوپا)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0 / 300 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 300 حرف باشد
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.

آخرین رویدادها

نمایندگان آکادمی

نمایندگان اکادمی

با ما در ارتباط باشید

آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی با خدماتی متفاوت در خدمت شما عزیزان است.

  • تلفن: 38837395 - 051
  • ایمیل: info[at]ferdowsiacademy[dot]ir
  • فکس: 38837395 - 051
بالا