کمپ های آموزشی (بخش اول)

20 خرداد 1396
نویسنده :  

شهرداری تورنتو برنامه های زیادی از جمله کمپ های تابستانی برای بچه ها دارد. این روزها والدین به دنبال جایی با قیمت مناسب برای بچه های خود هستند که بتوانند اوقات فراغت مفید و شادی را داشته باشند. بسیاری از این کمپ ها در حال ثبت نام هستند و شما هم می توانید فرزند خود را در این برنامه های مفرح ثبت نام کنید.
25 کمپ تابستانی تورنتو شامل کمپ های عمومی، ورزشی، هنری، تخصصی مربوط به یک رشته خاص می باشد.

1-کمپ های عمومی (General)شهر تورنتو صدها کمپ سرگرم کننده و مقرون به صرفه برای همه با هر بودجه مالی در مناطق مختلف دارد، که شامل کمپ ماجراجویی، موزه، هنری، بازی  و فعالیت است.
Toronto.ca

2-کمپ دانشگاه تورنتوکمپ های دانشگاه تورنتو که بسیار آموزنده هستند در قسمت دانشکده حرکت شناسی و تربیت بدنی اجرا می شوند. علاوه بر کمپ های ورزشی، کمپ های انیمیشن سازی و stop motion نیزبرگزار می شود. هزینه این کمپ ها با توجه به نوع کمپ متفاوت است.
kpe.utoronto.ca

3-کمپ های دانشگاه  Upper Canada(UCC) کمپ های این دانشگاه (Upper Canada) شامل سالن تئاتر، استخر، سالن های ورزشی، زمین های تنیس، کمپ های علمی و رهبری است. رده سنی 4 تا 16 سال می توانند دراین کمپ ها ثبت نام کنند. شهریه ثبت نام از هفته ای 400 دلار شروع می شود.
ucc.on.ca

4-کمپ هایی در سراسر انتاریو (YMCA)کمپ YMCA در 50 منطقه متفاوت برگزار می شود که برای پذیرش محل مناسب برای فرزند خود (4-16 ساله) می توانید از دفترچه راهنمای این کمپ ها استفاده کنید. در این کمپ همه نوع فعالیت (ورزشی، هنری و غیره) با قیمت های متفاوت در سراسر  GTA وجود دارد.
daycamp.ymcagta.org

5-کمپ های Harbourfront Centerاین کمپ جهت پرورش خلاقیت در بچه ها برگزار می شود، که برای رده سنی 4 تا 15 ساله است. زمان برگزاری از تاریخ 1 جولای تا 1 سپتامبر و شروع قیمت از هفته ای 250 دلار می باشد.
harbourfrontcentre.com

6-کمپ ماجراجویی یک هفته ای (Sprouts)این کمپ ویژه ماجراجویی یک هفته ای با برنامه های Super Science، Pirate Academy، پارک ژوراسیک و Amazing Raceبرای کودکان 4 تا 11 ساله است. قیمت آن از هفته ای 400 دلار آغاز می شود.
sproutskids.ca

7-کمپ فوتبال (Cherry Beach Soccer Club)این کمپ دخترانه و پسرانه فوتبال همه روزه برای رده سنی 6 تا 28 سال برگزار می شود. که شامل برنامه های آموزشی فوتبال در زمین های ورزشی رو بازCherry Beach در Port Land می باشد. کمپ های دیگری نیز در سطح پیشرفته برای رشته های ورزشی دیگر مثل بیس بال وجود دارد.
cherrybeachsoccer.ca

8-کمپ سرگرمی های خیابانی  Evolveاین کمپ شامل بازی های Skate  board، Scooter و BMX است که برای رده سنی 6 تا 15 سال در پارک های سراسر شهر برگزار می شود.
evolvecamps.com

9-کمپ دوستداران اسکیت (Impact Skate)در این کمپ که در منطقه East York Skatepark قرار دارد به بچه ها فرهنگ صحیح اسکیت سواری در تمامی سطوح ابتدایی تا پیشرفته را آموزش می دهند. علاوه بر اسکیت، شنا و قایق سواری نیز آموزش داده می شود.
impactskateclub.com

10-کمپ ورزش های مختلف (Jack of Sports)این کمپ شعب مختلف در سرار شهر دارد (East York، Down town، High Park، Roncesvalles). فعالیت های این کمپ شامل شنا، گلف، دوچرخه سواری، موسیقی، کوهنوردی و هنر می باشد برای کودکان 4 تا 13 ساله می باشد. و قیمت ها از هفته ای 220 دلار شروع می شوند.
jackofsports.com

11کمپ های تنیس و اسکواش (Mayfair)این کمپ شامل فعالیت های شنا، تنیس، اسکواش و ورزش های عمومی در مناطق Lakeshore، North York و Markham برای دخترها و پسرهای 4 تا 17 ساله است. قیمت ها ازهفته ای 400 دلار شروع می شود.
mayfairclubs.com

12-کمپ فوتبال آمریکایی (Super Elite Football)زمان برگزاری این کمپ از تاریخ 10 تا 14 جولای در مجتمع Aurora Family Leisure Complex درمقطع راهنمایی برای دختران و پسران می باشد که تمرکزش بر روی فوتبال آمریکایی، پرتاب توپ، مهارت‌های کار گروهی، رهبری و ورزش بدون برخورد را است.
superelitefootball.com

13-کمپ ورزش و زندگی سالم TACاین کمپ بطور تمام روز و نیمه روز برای بازی فوتبال، بسکتبال و تنیس و همچنین آموزش فنون رزمی، روبوتیک و رقص برگزار می شود. شروع آن انتهای ماه جون است که  شامل برنامه وعده غذایی سالم و مغزی است. رده سنی 6 تا 12 سال پذیرفته می شود.
tacsports.ca

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0 / 300 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 300 حرف باشد
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.

آخرین رویدادها

نمایندگان آکادمی

نمایندگان اکادمی

با ما در ارتباط باشید

آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی با خدماتی متفاوت در خدمت شما عزیزان است.

  • تلفن: 38837395 - 051
  • ایمیل: info[at]ferdowsiacademy[dot]ir
  • فکس: 38837395 - 051
بالا